Esiletõstetud - BISON

BISON LogoLõppkokkuvõttes on BISON (v1.0x) valmis vabastamiseks ja lööb tänavatel alates juulist 1. nädalast. Kõigi praeguste importijate ja tugiteenuste pakkujate asendaja, sealhulgas SIMSImporter, PetersImporter, UKMarc ja teised, pakub BISON suuremahulist utiliiti, mis võimaldab teil oma Pergamoni andmebaasi taustal administreerida.

BISONi funktsioonid on järgmised:

  • Dünaamilise lugeja ja kirje importimise / värskendamise võimalused nii piiritletud kui ka fikseeritud laiusega tekstifailide jaoks.
  • MARCi impordivõimaluste automaatne avastamine.
  • Eelseadete ja mallide salvestamine tavapäraste failide jaoks, kaasa arvatud valmistajad, nagu näiteks SIMS ja Peters.
  • Hulgilugejate grupijuhtimine akadeemiliste aasta lõppu, mida fail ei paku.
  • Pergamoni paketihaldussüsteemi kasutuselevõtt kataloogi kogu segmentide rühmitamiseks ja jälgimiseks.
  • Raamatukogude pakettide, näiteks SLS raamatukastite vastuvõtu- ja tagastusfunktsioonid.
  • Varude kontrollimise juhtimine.

BISON on kättesaadav kooli raamatukoguteenustele esmaspäeval, 2. juulil, varsti pärast seda koolikvaliteedile juurdepääs.

 

Uus veebisait, uus kodu

Barham Court See läheneb hooajale julgelt ...

... et tähistada, oleme otsustanud avaldada oma uue uue veebisaidi koos uue ilusa uue kodu sisseseadmisega Barhami kohtusse, väljaspool Kendis asuvat Maidstone'i.

Barhami Kohus on ajalugu täis . See oli ükskord kuningas Kenterberi katedraalist 12. sajandil mõrvatud Thomas Becketi Reginal Fitz Usre'i üks naljakadest rüütlitest. Hiljem oli uue mudeliarmee vallandanud kodusõja ajal, kuna see oli pühendunud roomajate kodu ja see oli ka Maidstone'i lahingu kaudsete põhjuste põhjus.

Täna arvan, et nõustute, et see peab olema üks ilusamaid kontoripindu , et oleksime võinud leida õnne.

 

Kombineeritud OPAC

Varasemad raamatukogude haldamise projektid nõuavad mitut rakendust: mõned väikesed, mõned suured ja mõned töökohti, mis nad on kohutavalt suured. Pergamon ühendab need kõik ühte kombineeritud OPAC-süsteemi.

Loe Rohkem...

Mitmekordne platvorm

Esferico kasutavad meie toodete arendamisel konstantset platvormiülest filosoofiat : klientidel ei tohiks olla ebasoodsamas olukorras lihtsalt sellepärast, et nad on otsustanud kasutada teist operatsioonisüsteemi kõigile teistele.

Loe Rohkem...

Andmebaasid

Pergamon toetab sõltumatute, võrgupõhiste ja internetipõhiste võrgupõhiste RDBMS-i andmebaaside kasutamist sõjalise klassi krüptitud rahvusvaheliste SQL-standardite aruandlusvalikute laiendamine.

 

Kasutusmugavus

Tootevaliku Pergamon puhul kasutatakse funktsionaalse kogemuse pakkumiseks ühe installi, mitmetasandilist lähenemisviisi, võimaldades samal ajal tootevalikut laiendada ...

Loe Rohkem...